fbpx

FILTERMAC

University

Na univerzitách jsme rozjeli projekt VODA PRO LIDI! FILTERMAC přináší studentům i zaměstnancům čerstvou, mikrofiltrovanou, perlivou i neperlivou vodu zcela zdarma. Stačí přijít s vlastní láhví a všichni si mohou natočit neomezené množství mikrofiltrované vody té nejvyšší kvality. Bez zbytečných plastů, zdravě pro sebe i pro naší krásnou planetu.

 

Společně šetříme stovky tisíc PET láhví ročně a studenty to neskutečně baví. Univerzity se snaží zlepšovat služby pro studenty a své zaměstnance. FILTERMAC je novou a oblíbenou službou, díky které šetří studenti ohromné množství PET láhví, pijí zdravou vodu, udržují pitný režim a zbytečně neutrácí v automatech. Díky FILTERMACu klesá spotřeba slazených nápojů na školách.

 

Abychom mohli nabídnout vše zdarma, dali jsme se dohromady se sponzory. Jsou to osvícené firmy, kterým jde o zlepšení kvality života a společně s námi chtějí něco změnit.

Univerzity

Na těchto univerzitách najdete FILTERMAC.

Chci FILTERMAC na univerzitě

Reference

Řekli o nás…

Sponzoři

​FILTERMAC nabízí efektivní způsob, jak může firma moderně a cool cestou informovat studenty o stážích a pracovních pozicích. Firmy, které sponzorují FILTERMAC kombinují CSR projekt se skvělým PR a spojují se s velmi pozitivní myšlenkou. Sponzor má možnost představit se studentům prostřednictvím LCD monitoru, který umožňuje online správu prezentací. Děkujeme, že s námi děláte dobrou věc!

Chci se stát sponzorem

Napište nám!

    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Uvedené údaje budou využity výhradně pro potřeby společnosti FILTERMAC s.r.o se sídlem Vratislavova 4/27, 128 00, Praha 2, IČO: 025 08 991. Tento souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv odvolán.